E Posta Kaydol

admin   Eylül 7, 2016   E Posta Kaydol için 47 yorum

E Posta Kaydol

E Posta kaydol servislerinden ücretsiz olarak yararlanmak için aşağıda sizler için derlediğimiz makaleyi inceleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz e posta servisleri sayesinde yeni bir e posta kurabilir ve bu e posta hesabınız ile sizlere gereken işlemlerinizi kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. E posta kaydol için yalnızca hangi servisi kullanmak istediğiniz yeterlidir. Birbirinden farklı ve oldukça büyük olan e posta servislerinden söz etmeden önce bunları sırası ile aşağıda belirtiyoruz. E posta kayıt olduktan sonra elektronik ortamdan milyonlarca posta gönderebilir ve bunları boyutlarına göre saklayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan e posta hesapları sayesinde kişisel bilgilerinizi de koruyabilirsiniz. E posta hesap açmak için yalnızca birtakım bilgilerinizi ve kimi servislerde ise telefon numaranızı kullanabilirsiniz.
Telefon numarası isteyen e posta servisleri hesabınızın güvenliğini tutmak adına sizlerden telefon numarası istemektedir. Telefon numaranız sayesinde olası kötü durumlarda hesabınıza tekrardan erişim imkanı yakalayabilirsiniz. Telefon numaranızı belirtirken hangi servisi kullanıyorsanız o servis üzerinden sizlere bir doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama kodunu kullanarak hesabınızı aktif edebilirsiniz. Hesabınızın olur da şifresini unutursanız yine e posta kaydol işleminde verdiğiniz telefon numarası sayesinde şifrenizi tekrardan kurabilirsiniz.
E posta kaydol, hotmail
Hotmail e posta kaydol işlemi yine diğer bazı servisler gibi tamamen ücretsizdir. Hotmail servisini ilk sırada yazmamızdaki sebep ise arkasında Microsoft şirketinin bulunmasıdır. 16 yıllık deneyin ile halen sürekli halde bulunan hotmail, kişilere e posta kayıt olma sırasında ücret talep etmez ve birtakım özellikler sunar. Hotmail e posta kaydolmak için hotmail servisine ücretsiz üyelik açabilirsiniz.
Gmail E Posta Kaydol
Gmail e posta kaydol işlemleri yine hotmail gibi tamamen ücretsizdir. Burada zorunlu halde bulunan bir seçenek bulunur. Bu zorunlu olan seçenek ise kişilerden telefon numarası istemesidir. Telefon numarası isteyen gooogle Gmail servisi sayesinde online ortamda veri akışını da çok rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Gmail e posta kaydolduktan sonra diğer birçok uygulamayı da hiçbir yere tabi olmadan yerine getirebilirsiniz.
Yandex E Posta Kaydol
Yandex e posta kaydol işlemi yine yukarıdaki servisler gibi tamamen ücretsiz işlemlere dayanır. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra ayrıca kişilere veri saklama imkanı da sunmaktadır. Yandex ayrıca oluşturduğu veritabanı ile kişilere internet ortamında disk açarak kişilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Yandex e posta kurarak tüm bu işlemlerden faydalanabilirsiniz.
Yahoo E Posta Kaydol
Yahoo e posta kaydol işleminde yapmanız gereken yalnızca internete bağlanarak yahoo sitesine girmektir. Yahoo sitesine girdikten sonra kayıt olma işlemlerine yönelerek buradan kendinize yahoo e posta hesabı alabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken tamamen ücretsiz olarak yerine getirebilir ve telefon numarası vermeden kayıt olabilirsiniz.
Mynet E Posta Kaydol
Mynet e posta kaydol yine oldukça büyük bir servistir. Türkiyenin ilk platformu olan mynet dünya üzerinde yine sıralamada bulunan bir adrestir. Milyonlarca kişiye e posta hesabı veren mynet tüm bunlar için hiçbir ücret talep etmez ve tüm işlemleri ücretsiz olarak yerine getirmektedir. E posta kaydol işlemlerinde sorun yaşayan kişiler aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak iletişime geçebilir ve online olan sitemizden anında cevap alabilirler.

 

Arkadaşlar her hangi bir problemde yorum kısmına iletişime gecebilirsiniz.Geri dönüş yapılıp yardımcı oluruz..

Hesap açmak için TIKLAYIN

47 thoughts on “E Posta Kaydol

 1. Hasan

  Merhabalar ben hasan izmir nete uye oldum ama e postami rumuzumu ve sifremi unuttum ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz tşk ederim

  Reply
  1. admin Post author

   Aysun hanım outlok hesabınıza telefon numarası yada başka mail adresinizi eklemişseniz Ordan giriş yaparak yeniden şifre istiyebilirsiniz..

   Reply
 2. Hasan

  Slm yeni e posta açmak istiyorum ama açamıyorum nasıl açabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir